ceny & moje filozofie


Svého fotografa si vybíráme z nějakého důvodu. V první řadě by to měly být společné sympatie, zájmy, cesta, filozofie nebo prostě náhoda.

V PŘÍRODĚ

Pojďme se projít krásnou přírodou a zachytit společné chvíle, momentky a emoce.

15 fotografií ke stažení
soukromá galerie s náhledy

od 2200 ,-

VE STUDIU

rodinný portrét
novorozenecké fotografování

10 fotografií ke stažení
soukromá galerie s náhledy

od 2500 ,-

BĚŽNÝ DEN

Rodina, přátelé, děti na zahradě, všední momenty, emoce a vše co máte rádi, u Vás doma, či na Vašem oblíbeném místě. Reportáž o tom, kdo jste!

40 upravených fotografií
15 tištěných fotografií
soukromá galerie

3500 ,-

SVATBA

Každý svatební den si svůj rytmus určuje sám.

NAPIŠTE MI

FAQ

TVOJE FILOZOFIE?

CO VŠECHNO FOTÍŠ?

KDE VŠUDE FOTÍŠ?

KDY SE MÁME OBJEDNAT?

CO SI MÁME OBLÉCI?

ZA JAK DLOUHO FOTOGRAFIE UVIDÍME?

JAK MOC FOTOGRAFIE UPRAVUJEŠ?

CO UDĚLÁŠ S NEUPRAVENÝMI FOTOGRAFIEMI?

PUBLIKUJEŠ FOTOGRAFIE NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH?

FAQ

TVOJE FILOZOFIE?

Fotím srdcem. Nedodržuji žádný fotografický styl. Občas jsou moje fotografie světlé, jindy tmavé. Někdy jsou barevnější jindy se barvy trochu ztrácí. Vše ovlivňuje místo, čas, světlo a moje a Vaše nálada. Nikdy dopředu nevím, jak budou Vaše fotografie vypadat, mohu mít jen lehkou představu podle toho, na čem se domluvíme. Vím ale, že se budu snažit na nich zachytit hlavně Vás, Vaše emoce, pohyb.
Nejlepší je tedy nemít žádná očekávání. Neposílejte mi prosím obrázky z internetu / instagramu, spíše si prohlédněte, jak vidím svět skzr svůj hledáček já. Pokud Vás zalije pocit, že se se mnou chcete setkat a tvořit, budu ráda, když mi napíšete.

Aby mohla spolupráce mezi námi dobře fungovat, musíme na spoustu věcí pohlížet stejně, pak nám všem přinesou výsledné záběry radost!

CO VŠECHNO FOTÍŠ?

Nejraději fotím Vaše vzpomínky na místech které máte rádi nebo se s Vámi ráda procházím přírodou v ročním období, které je Vám nejbližší a při tom zastavuji čas.

Zaměřuji se nejvíce na rodinnou a novorozeneckou fotografii v domácím prostředí nebo venku, párové fotografování v přírodě a mou srdcovou záležitostí jsou svatby, které fotím po celé České Republice, nejvíce v okolí Českého Ráje.

KDE VŠUDE FOTÍŠ?

Český Ráj, kde žiji, nabízí spoustu krásných míst pro fotografování, ale protože ráda cestuji, není pro mne překážkou vyrazit kamkoliv za Vámi. je perfektní, když o místě, ze kterého byste chtěli mít krásné vzpomínky přemýšlíte dopředu a vezmete mě tam, kde je Vám to blízké. Pak fotografie nabírají větší rozměr.

Často se pohybuji také mimo ČR a tak se klidně můžeme sejít i někde ve Světě.

KDY SE MÁME OBJEDNAT?

Ideálně ve chvíli, kdy budete mít jasnou představu o tom, co byste se mnou chtěli tvořit za fotografie. Zavolejte mi nebo napište, když budete mít náladu a chuť si o focení popovídat, vymyslíme společně den, který bude vyhovovat nám všem Počítejte jen s tím, že můj diář bývá občas několik dní či týdnů dopředu plný, tak termín není většinou hned na druhý den a téměř nikdy nebývá o víkendu, to se věnuji svým dětem nebo jsem na cestách / svatbách.

CO SI MÁME OBLÉCI?

Tuhle otázku mi pokládáte úplně všichni. A moje odpověď je vždycky stejná. Oblečte si přeci to, co máte rádi a v čem se cítíte nejlépe. Pokud se Vám styl a barvy oblečení podaří sladit s partnerem a dětmi, je to skvělé.

Na fotografování doporučuji vzít i něco na převlečení, občas se namočíme (zmokneme), posedíme v trávě či v písku apod.

ZA JAK DLOUHO FOTOGRAFIE UVIDÍME?

To záleží na tom, jestli mi dáte volnou ruku a budeme tvořit celistvý soubor fotek a nebo budeme fotit kratší sérii o 15 fotografiích, kdy si výběr uděláte sami.
V prvním případě budete mít hotové fotografie do týdne, zde provádím výběr sama. U té druhé varianty obdržíte galerii s náhledy do dvou pracovních dnů a poté do měsíce ode dne Vašeho zaslaného výběru.

JAK MOC FOTOGRAFIE UPRAVUJEŠ?

Úpravy dělám jenom základní, Jsem realista a na snímcích hledám spíše atmosféru a emoce, které tam ani sebelepším filtrem ve photoshopu nedostanu, ty musím vyfotit. Jsem spokojená, když se mi z focení povede si takové záběry přinést domů a následně Vám je odeslat v galerii. Pak jsem opravdu šťastná.

CO UDĚLÁŠ S NEUPRAVENÝMI FOTOGRAFIEMI?

Ty si ještě pár dní po odevzdání nechám v počítači a poté je smažu. Odevzdávám pouze ty fotografie, které vyberu já nebo Vy. Rawy ani jiné formáty bez úprav nezasílám.

PUBLIKUJEŠ FOTOGRAFIE NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH?

Ano, ale jen s Vaším souhlasem. Pokud si nepřejete, aby se Vaše fotografie nikde toulaly po internetu, je třeba mi to na focení říci. Vždy se na to na konci našeho setkání zeptám. Webová galerie, kterou Vám zasílám je zaheslovaná a vidíte jí pouze vy, Může ji vidět i Vaše rodina, či přátelé, pokud jim zašlete odkaz a heslo.

LÍBÍ SE VÁM MOJE PRÁCE?