ceník platný od 1.1.2023

ZÁKLADNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ

cena začíná od 3000,-

RODINNÉ / TĚHOTENSKÉ
-15 fotografií zaslaných elektronicky
-v barevné plus vybrané v černobílé podobě
-online webová galerie
-konzultace
-fotky vybíráte ze zaslaných náhledů
100,- každá další fotografie

ROZŠÍŘENÉ FOTOGRAFOVÁNÍ

kompletní CENA 3500,-

Fotografování probíhá v PŘÍRODĚ, na místě, na kterém se společně domluvíme. Čas volím podle toho, co budeme fotit, je jasné, že západ slunce nefotíme v poledne.
Odevzdávám ucelený soubor fotografií, které vzniknou během našeho setkání.
Tisk není součástí

PÁROVÉ / PŘEDSVATEBNÍ KOMPLET

CENA ZAČÍNÁ OD 3500,-

Pojďme se projít při východu či západu slunce, nebo klidně i v dešti. V přírodě, ve městě, v kavárně, na místě, kde je vám dobře. Zachyťme spolu ucelený soubor fotografií, který vám zašlu skrz webovou galerii.
Tisk není součástí.

NOVOROZENECKÉ

cena začíná OD 3000,-

Fotografování probíhá u vás doma. Fotografie jsou lehce stylizované, ale uvolněné. Z fotografování obdržíte 10 fotografií dle vašeho výběru z galerie. Každá další fotografie nad rámec je za poplatek 100,- Neupravené foto neposkytuji.

U VÁS DOMA

cena začíná OD 3000 ,-

Fotografování probíhá pohodlí vašeho domova. Čas je na domluvě, jde o to, aby všichni byly dobře naladěni. Odevzdávám ucelený soubor fotografií, které vzniknou během našeho setkání.

SVATBA

CENA ZAČÍNÁ OD 15 000 ,-

Každý svatební den má svůj rytmus, ceník zasílám na vyžádání. Do poptávky prosím uvádějte datum a místo konání svatby.

Pojďme tvořit příběh, fotografie, kterÉ nám připomenou, že jsme na stejné vlně, pojí nás podobné nápady, nebo to byla čistě jen náhoda, že jsme se potkali a přišly sympatie, a tak se vše povede na první cvaknutí, je to vlastně úplně snadné. Kde se spolu nakonec setkáme? V horách, v lese, na louce, u rybníka, u moře nebo u u vás doma a na zahradě, či úplně někde jinde? Už teď se moc těším...

ceník je platný od 1.1.2023

ČASTO SE PTÁTE NA:

TVOJE FILOZOFIE?

Fotím srdcem. Nedodržuji žádný fotografický styl. Občas jsou moje fotografie světlé, jindy tmavé. Někdy jsou barevnější jindy se barvy trochu ztrácí. Vše ovlivňuje místo, čas, světlo a moje a Vaše nálada. Nikdy dopředu nevím, jak budou Vaše fotografie vypadat, mohu mít jen lehkou představu podle toho, na čem se domluvíme. Vím ale, že se budu snažit na nich zachytit hlavně Vás, Vaše emoce, pohyb.
Nejlepší je tedy nemít žádná očekávání. Neposílejte mi prosím obrázky z internetu / instagramu, spíše si prohlédněte, jak vidím svět svým okem já. Pokud Vás zalije pocit, že se se mnou chcete setkat a tvořit, budu ráda, když mi napíšete.

Aby mohla spolupráce mezi námi dobře fungovat, musíme na spoustu věcí pohlížet stejně, pak nám všem přinesou výsledné záběry radost!

CO VŠECHNO FOTÍŠ?

Zaměřuji se nejvíce na rodinnou a novorozeneckou fotografii v domácím prostředí nebo venku, párové fotografování v přírodě a mou srdcovou záležitostí jsou svatby, které fotím po celé České Republice, nejvíce v okolí Českého Ráje.

KDE VŠUDE FOTÍŠ?

Český Ráj, kde žiji, nabízí spoustu krásných míst pro fotografování, ale protože ráda cestuji, není pro mne překážkou vyrazit kamkoliv za Vámi. je perfektní, když o místě, ze kterého byste chtěli mít krásné vzpomínky přemýšlíte dopředu a vezmete mě tam, kde je Vám to blízké. Pak fotografie nabírají větší rozměr.

Často se pohybuji také mimo ČR a tak se klidně můžeme sejít i někde ve Světě.

KDY SE MÁME OBJEDNAT?

Ideálně ve chvíli, kdy budete mít jasnou představu o tom, co byste se mnou chtěli tvořit za fotografie. Zavolejte mi nebo napište, když budete mít náladu a chuť si o focení popovídat, vymyslíme společně den, který bude vyhovovat nám všem Počítejte jen s tím, že můj diář bývá občas několik dní či týdnů dopředu plný, tak termín není většinou hned na druhý den a téměř nikdy nebývá o víkendu, to se věnuji svým dětem nebo jsem na cestách / svatbách.

CO SI MÁME OBLÉCI?

Tuhle otázku mi pokládáte úplně všichni. A moje odpověď je vždycky stejná. Oblečte si přeci to, co máte rádi a v čem se cítíte nejlépe. Pokud se Vám styl a barvy oblečení podaří sladit s partnerem a dětmi, je to skvělé.

Na fotografování doporučuji vzít i něco na převlečení, občas se namočíme (zmokneme), posedíme v trávě či v písku apod.

ZA JAK DLOUHO FOTOGRAFIE UVIDÍME?

To záleží na tom, jestli mi dáte volnou ruku a budeme tvořit celistvý soubor fotek a nebo budeme fotit kratší sérii o 15 fotografiích, kdy si výběr uděláte sami.
V prvním případě budete mít hotové fotografie do týdne, zde provádím výběr sama. U té druhé varianty obdržíte galerii s náhledy do dvou pracovních dnů a poté do měsíce ode dne Vašeho zaslaného výběru.

JAK MOC FOTOGRAFIE UPRAVUJEŠ?

Úpravy dělám jenom základní, Jsem realista a na snímcích hledám spíše atmosféru a emoce, které tam ani sebelepším filtrem ve photoshopu nedostanu, ty musím vyfotit. Jsem spokojená, když se mi z focení povede si takové záběry přinést domů a následně Vám je odeslat v galerii. Pak jsem opravdu šťastná.

CO UDĚLÁŠ S NEUPRAVENÝMI FOTOGRAFIEMI?

Ty si ještě pár dní po odevzdání nechám v počítači a poté je smažu. Odevzdávám pouze ty fotografie, které vyberu já nebo Vy. Rawy ani jiné formáty bez úprav nezasílám.

PUBLIKUJEŠ FOTOGRAFIE NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH?

Ano, ale jen s Vaším souhlasem. Pokud si nepřejete, aby se Vaše fotografie nikde toulaly po internetu, je třeba mi to na focení říci. Vždy se na to na konci našeho setkání zeptám. Webová galerie, kterou Vám zasílám je zaheslovaná a vidíte jí pouze vy, Může ji vidět i Vaše rodina, či přátelé, pokud jim zašlete odkaz a heslo.