ceník je platný od 1.2.2024

základní Fotografování

-15 fotografií zaslaných elektronicky

-v barevné plus vybrané v černobílé podobě

-online webová galerie 

-konzultace 

-fotky vybíráte ze zaslaných náhledů

100,- každá další fotografie

Neupravené foto neposkytuji.

3000 Kč

rozšířené fotografování

Fotografování probíhá na místě, které společně určíme. Čas volím podle toho, co budeme fotit, je jasné, že západ slunce nefotíme v poledne.


 Náhledy nezasílám.

Neupravené foto neposkytuji.

Tisk není součástí


4000 Kč


novorozenecké fotografování

Fotografování probíhá u vás doma. Fotografie jsou lehce stylizované, ale uvolněné. Z fotografování obdržíte 10 fotografií dle vašeho výběru ze zaslané galerie.100,- každá další fotografie

Neupravené foto neposkytuji.

3000 Kč

2024

párové fotografováNí

Pojďme se projít při východu či západu slunce, nebo klidně i v dešti. V přírodě, ve městě, v kavárně, na místě, kde je vám dobře. Zachyťme spolu ucelený soubor fotografií, který vám zašlu skrz webovou galerii. 


Tisk není součástí.

Neupravené foto neposkytuji.


3500 Kč


portrétní

Fotografie o Vás, vhodné pro webovou prezentaci, sociální sítě, profesní životopis apod.


Základ je 10 fotografií v přirozeném pracovním prostředí nebo na místě, které Vás vystihuje


vizážistu lze zajistit, ateliér lze pronajmout v Praze či jiném městě dle domluvy.

na dotaz

svatební fotografie


v roce 2024 již není rezervace možná.

2025 na dotaz.

NA DOTAZ

POJĎME TVOŘIT PŘÍBĚH, FOTOGRAFIE, KTERÉ NÁM PŘIPOMENOU, ŽE JSME NA STEJNÉ VLNĚ, POJÍ NÁS PODOBNÉ NÁPADY, NEBO TO BYLA ČISTĚ JEN NÁHODA, ŽE JSME SE POTKALI A PŘIŠLY SYMPATIE, A TAK SE VŠE POVEDE NA PRVNÍ CVAKNUTÍ, JE TO VLASTNĚ ÚPLNĚ SNADNÉ. KDE SE SPOLU NAKONEC SETKÁME? V HORÁCH, V LESE, NA LOUCE, U RYBNÍKA, U MOŘE NEBO U U VÁS DOMA A NA ZAHRADĚ, ČI ÚPLNĚ NĚKDE JINDE? UŽ TEĎ SE MOC TĚŠÍM...

ČASTO SE PTÁTE NA:

TVOJE FILOZOFIE?

Fotím srdcem. Nedodržuji žádný fotografický styl. Občas jsou moje fotografie světlé, jindy tmavé. Někdy jsou barevnější jindy se barvy trochu ztrácí. Vše ovlivňuje místo, čas, světlo a moje a Vaše nálada. Nikdy dopředu nevím, jak budou Vaše fotografie vypadat, mohu mít jen lehkou představu podle toho, na čem se domluvíme. Vím ale, že se budu snažit na nich zachytit hlavně Vás, Vaše emoce, pohyb.
Nejlepší je tedy nemít žádná očekávání. Neposílejte mi prosím obrázky z internetu / instagramu, spíše si prohlédněte, jak vidím svět svým okem já. Pokud Vás zalije pocit, že se se mnou chcete setkat a tvořit, budu ráda, když mi napíšete.

Aby mohla spolupráce mezi námi dobře fungovat, musíme na spoustu věcí pohlížet stejně, pak nám všem přinesou výsledné záběry radost!

CO VŠECHNO FOTÍŠ?

Zaměřuji se nejvíce na rodinnou a novorozeneckou fotografii v domácím prostředí nebo venku, párové fotografování může probíhat kdekoliv ve světě, cestování se nebráním :-)

KDE VŠUDE FOTÍŠ?

Český Ráj, kde žiji, nabízí spoustu krásných míst pro fotografování, ale protože ráda cestuji, není pro mne překážkou vyrazit kamkoliv za Vámi. je perfektní, když o místě, ze kterého byste chtěli mít krásné vzpomínky přemýšlíte dopředu a vezmete mě tam, kde je Vám to blízké. Pak fotografie nabírají větší rozměr.

Často se pohybuji také mimo ČR a tak se klidně můžeme sejít i někde ve Světě.

KDY SE MÁME OBJEDNAT?

Ideálně ve chvíli, kdy budete mít jasnou představu o tom, co byste se mnou chtěli tvořit za fotografie. Zavolejte mi nebo napište, když budete mít náladu a chuť si o focení popovídat, vymyslíme společně den, který bude vyhovovat nám všem Počítejte jen s tím, že můj diář bývá občas několik dní či týdnů dopředu plný, tak termín není většinou hned na druhý den a téměř nikdy nebývá o víkendu, to se věnuji svým dětem nebo jsem na cestách / svatbách.

CO SI MÁME OBLÉCI?

Tuhle otázku mi pokládáte úplně všichni. A moje odpověď je vždycky stejná. Oblečte si přeci to, co máte rádi a v čem se cítíte nejlépe. Pokud se Vám styl a barvy oblečení podaří sladit s partnerem a dětmi, je to skvělé.

Na fotografování doporučuji vzít i něco na převlečení, občas se namočíme (zmokneme), posedíme v trávě či v písku apod.

ZA JAK DLOUHO FOTOGRAFIE UVIDÍME?

To záleží na tom, jestli mi dáte volnou ruku a budeme tvořit celistvý soubor fotek a nebo budeme fotit kratší sérii o 15 fotografiích, kdy si výběr uděláte sami.
V prvním případě budete mít hotové fotografie do týdne, zde provádím výběr sama. U té druhé varianty obdržíte galerii s náhledy do dvou pracovních dnů a poté do měsíce ode dne Vašeho zaslaného výběru.

JAK MOC FOTOGRAFIE UPRAVUJEŠ?

Úpravy dělám jenom základní, Jsem realista a na snímcích hledám spíše atmosféru a emoce, které tam ani sebelepším filtrem ve photoshopu nedostanu, ty musím vyfotit. Jsem spokojená, když se mi z focení povede si takové záběry přinést domů a následně Vám je odeslat v galerii. Pak jsem opravdu šťastná.

CO UDĚLÁŠ S NEUPRAVENÝMI FOTOGRAFIEMI?

Ty si ještě pár dní po odevzdání nechám v počítači a poté je smažu. Odevzdávám pouze ty fotografie, které vyberu já nebo Vy. Rawy ani jiné formáty bez úprav nezasílám.

PUBLIKUJEŠ FOTOGRAFIE NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH?

Ano, ale jen s Vaším souhlasem. Pokud si nepřejete, aby se Vaše fotografie nikde toulaly po internetu, je třeba mi to na focení říci. Vždy se na to na konci našeho setkání zeptám. Webová galerie, kterou Vám zasílám je zaheslovaná a vidíte jí pouze vy, Může ji vidět i Vaše rodina, či přátelé, pokud jim zašlete odkaz a heslo.