CENÍK

 

AUTORSKÁ PRÁVA
Všechny fotografie jsou předmětem autorského práva a majetkem fotografa a nesmí být použity pro jakýkoli komerční účel, propagaci či prodej třetí straně bez písemného souhlasu autora. Fotografované osoby mohou používat fotografie pro svou nekomerční osobní prezentaci.
SOUHLAS S POSKYTNUTÍM FOTOGRAFIÍ
Fotograf si vyhrazuje právo ke zveřejnění fotografií do svého portfolia na sociálních sítích nebo na svých webových stránkách. Tyto údaje budou fotografkou Evou Zajícovou zpracovány po dobu 10 let. Pokud si klient nepřeje, aby jeho fotografie byly uveřejněny, je nutné o tom fotografa předem informovat (nejpozději po skončení focení). Pokud tak neučiníte, bere se to jako váš souhlas.
Osobní údaje které mi budou poskytnuty, jako je jméno, email a telefonní číslo, pro plnění smluvního vztahu, budu zpracovávat po následujících 10 let ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

RODINNÁ REPORTÁŽ

Upřesníme si místo a čas. Vybereme příjemný interiér nebo exteriér. Je třeba před fotografování vymyslet celkový koncept fotografování.
Focení trvá přibližně 2 hodiny, přístup ke každému je velmi individuální
•Z fotografování obdržíte 40 nejvydařenějších záběrů  zaslané elektronicky v plné kvalitě ke stažení + 15 fotografií v tisku o velikosti 13x18mat
•Celková cena činí 3500 Kč

výběr finálních fotografií provádí fotograf sám dle svého uvážení, nejedná se o přímé, klasické portrétní fotografování nýbrž o zachycení momentů, emocí, pohybu při focení apod.


EXTERIÉROVÉ FOTOGRAFOVÁNÍ

•Z fotografování obdržíte 15 nejvydařenějších záběrů zaslaných elektronicky ke stažení
•Celková cena činí 2200 Kč   

•Každá další fotografie nad rámec je zpoplatněna částkou 100kč


INTERIÉROVÉ PORTRÉTNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ

•Z fotografování obdržíte 15 nejvydařenějších záběrů zaslaných elektronicky ke stažení
•Celková cena činí 2500 Kč                                                                     
•Každá další fotografie nad rámec tohoto balíčku je za příplatek 100 Kč


FOTOGRAFOVÁNÍ NOVOROZENCŮ

•Z fotografování obdržíte 10 nejvydařenějších záběrů na  zaslaných elektronicky
•Celková cena činí 2500 Kč                                                                     
•Každá další fotografie nad rámec tohoto balíčku je za příplatek 100Kč elektronicky


NEUPRAVENÉ FOTOGRAFIE NEPOSKYTUJI V ŽÁDNÉM FORMÁTU


DÁRKOVÉ POUKAZY

vystavuji na hodnoty dle výše uvedených možností. Na nižší částky není možné poukaz vystavit.


CENY TISKU

10×15  – 8Kč

13×18  –  15Kč

20×30 – 85Kč

  • případně lze domluvit tisk přímo v labu, kde si fotografie vyzvednete sami a částku doplatíte dle jejich aktuálního ceníku. Výše uvedené ceny platí v případě, že je tisk zprostředkován mnou a fotografie poté vyzvednuty u mne.

CENY POŠTOVNÉHO A BALNÉHO

  • poštovné pro běžnou zakázku je zpoplatněno částkou 60Kč – 80 Kč dle velikosti zakázky a aktuálního ceníku české pošty, který se může průběžně změnit.

POKUD ZA VÁMI CESTUJI

za každý ujetý km mimo Obec Kněžmost je účtována částka 6Kč – vzdlenost je třeba vynásobit dvěma, přeci jen, pojedu tam i zpět, tak s tím prosím kalkulujte, pokud si přejete, abych z Vámi dojela.


PLATBA ZA FOTOGRAFOVÁNÍ

Částka je splatná ihned po fotografování v hotovosti nebo na účet po fotografování na vystavený doklad a to do dvou dnů ode dne fotografování. Za každý den prodlevy po splatnosti je účtováno 50 Kč / den navýšení ceny a bude Vám dovystavena faktura na doplatek. Náhledy jsou poskytovány v zaheslované galerii k výběru proti platbě za fotografování.  Jsou odeslány na Vámi uvedenou emailovou adresu.


VÝBĚR FOTOGRAFIÍ Z NÁHLEDŮ

Fotografie si vybíráte sami v soukromé galerii, která je Vám zaslána na Váš email. Po Vašem výběru, který je odeslán na můj a případně i Váš email je galerie automaticky smazána, proto vybírejte fotografie pečlivě, není kam spěchat, označte si své favority srdíčkem a pokračujte dál v prohlížení, nakonci se vyselektuje pouze Váš výběr, se kterým ještě můžete případně hýbat, uvidíte pouze počet Vámi vybraných fotografií. Jakmile bude Vaše zakázka hotová, přijde Vám do emailu odkaz ke stažení fotografií v plné kvalitě. Ačkoliv to vše zní složitě, je proces výběru velmi snadný a myslím, že si ho oblíbíte.

ZÁLOHA ORIGINÁLNÍCH FOTOGRAFIÍ JE AUTOMATICKA SMAZÁNA 2 MĚSÍCE PO ODEVZDÁNÍ ZAKÁZKY, POKUD NENÍ DOMLUVENO JINAK, DODĚLÁNÍ DALŠÍCH FOTOGRAFIÍ PO TÉTO DOBĚ JIŽ NENÍ MOŽNÉ.

Výsledná galerie je platná pouze dva měsíce ode dne odevzdání zakázky. Po tuto dobu ji můžete sdílet s přáteli a rodinou, poté se automaticky smaže.


DOBA VYHOTOVENÍ ZAKÁZKY
Dodací lhůta fotografií je 21 dní ode dne zaslání Vašeho výběru, vyhrazuji si právo tuto lhůtu prodloužit dle své potřeby (dovolená / nemoc ).

Fotografováním souhlasíte s výše uvedenými cenami a podmínkami spojenými s fotografováním.


CENÍK JE PLATNÝ KE DNI 1.1.2019

vyhrazuji si právo na změny v ceníku pro vyhlášené akce (např. kratší série v mrazivém počasí apod.). Ceny uvedené výše nejsou smluvní a jsou pevně dané. Pokud máte speciální přání a požadavky na fotografování, ráda Vám vytvořím kalkulaci ceny přímo na míru. Neupravené fotografie neposkytuji a jsou archivovány pouze dva měsíce po odevzdání zakázky klientovi.